Her zaman en lezzetli peynirleri üretmek için çalışıyoruz.

Tüketicilerimize her koşulda en iyi ürünleri sunmak için durmadan çalışıyoruz. Sağlıklı ve güvenilir peynir çeşitlerimiz başta olmak üzere tüm ürünlerimizi yüksek hijyen koşullarında üretiyoruz. Eşsiz lezzete sahip peynirlerimizin ana malzemesi olan sütün ilk günkü tazeliği ile tesislerimize ulaşmasını sağlıyor, tesisimizde işlenecek her sütü, kalite standartlarımıza uygunluğundan emin olmak için birçok teste tabi tutarak kabul ediyoruz.

Hiçbir aşamada kalitemizden ödün vermiyoruz.

Girdi kalitemizi arttırmak için üreticilerimizi teşvik ediyor, teknik konularda her zaman yardımcı oluyoruz.

Uzun soluklu üretim yolculuğumuzda siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenli gıdalar üretebilmek için üretimin her aşamasında yaptığımız kalite çalışmalarını titizlikle yürütüyor ve ürünlerimizin standartlara uygunluğunu sürekli kontrol ediyoruz.

Yalnızca yasal zorunlulukları yerine getirmekle kalmıyoruz. Sektörde standartları yükselten uygulamalarla sürekli olarak gıda güvenliği politikalarımızı geliştiriyoruz. Bu kapsamda 2007 yılından itibaren ISO 22000 şartlarına uygun hale getirmekten mutluyuz.

En iyi peyniri en iyiler üretir.

Kaliteli üretimin oluşumunun nitelikli eleman gücünden geçtiğinin farkındayız. İşletmemizde peynir üretiminde uzman, deneyimli, eğitimli mühendis ve teknikerler istihdam ederek, sistemimizi ve üretimimizi geliştirmek için sürekli iyileştirme çalışmaları yürütüyoruz. Sektördeki son teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor, çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini geliştirmek üzere sürekli eğitim programları uyguluyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyeti her zaman birinci önceliğimizdir.

Ürünlerimizi gönül rahatlığıyla aileniz ve sevdiklerinizle tüketebilmeniz bizim için çok değerli. Tecrübeli ekibimiz üretimin her aşamasında titizlikle çalışıyor, en lezzetli ve sağlıklı peynirleri beğeninize sunuyor.

Doğamızı ve gezegenimizi önemsiyoruz.

Prosesimiz ve teknolojik imkanlar doğrultusunda atık miktarını ve doğal kaynak tüketimini azaltıcı çalışmalar yaparak kirliliği önlemeye çalışıyoruz. Daha az su ve enerji tüketerek gezegenimizin ve çocuklarımızın geleceğine yatırım yaptığımızın farkındayız.

Kalite Belgelerimiz